.

.

AuraDecor Свеќа Одлуки за Полнење (Вклучува 1 Восок Фрлаат Литургија (400ml), 400 Гм Соја Восок, 5 Големи Фитили,10 Мали Фитили, 1 Мешајќи со Лажица И 10 Т-Светло Чаши, Сушени Цвеќи

AuraDecor Свеќа Одлуки за Полнење (Вклучува 1 Восок Фрлаат Литургија (400ml), 400 Гм Соја Восок, 5 Големи Фитили,10 Мали Фитили,

DEN 360.00

Количина на стоки
Достапно

Aura Decor Свеќа Одлуки за Полнење за DIY Проекти. 1) 400 ml Свеќа Восок Фрлаат Литургија ( Нерѓосувачки Челик ). 2) 400 Гм Соја Восок,. 3) 10 Мали Фитили, 5 Големи Фитили, 1 Фитил Носителот, 1 Shot Чаша, 5 Круг Tealight Чаши, 5 Акрилик Срце Облик Tealight Чаши. 4) Мешајќи со Лажица & Исушени Цвеќиња, Свеќа Изработка на Идеи, Училишни Проекти, Најдобри DIY Kinki Идеи). 1 Свеќа Восок Фрлаат Тенџере 400ml, 1 Мешајќи со Лажица, 400gm Соја Восок, 5 Тркалезни Чаши Акрил, 5 Срце Облик Чаши, Сушени Цвеќиња, 1 Shot Чаша, 1 Фитил Носителот, 5 Големи Фитили, 10 Мали Фитили.

Карактеристики на понудата

Слични понуди