.

.

АМЕРИКАНСКАТА ИГЛА Архива Легенда Сојузна Лига за Бејзбол Тим Прилагодливи Тока Рака на Татко Шапка

АМЕРИКАНСКАТА ИГЛА Архива Легенда Сојузна Лига за Бејзбол Тим Прилагодливи Тока Рака на Татко Шапка

DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно

Памук Мешавина,Волна.Тока затворање.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ШАПКА се ИЗГРАДЕНИ СО УДОБНО ВОЛНА/ПАМУК се ВКЛОПУВААТ : Ова унисекс бејзбол капа е изградена со премиум пигментирани волна и памук комбинација, одлична крои, и структурирана круна.ДОБИЕТЕ СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ СО ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА ТОКА : Секој шапка е прилагодлив за широк опсег на големини со финтата слободни авто-рака тока затворање.ИЗГЛЕДААТ И се ЧУВСТВУВААТ ОДЛИЧНО СО КЛАСИЧЕН КРИВИ ОБОД ШАПКА ДИЗАЈН : Овој низок профил, мека структурирана секојдневен ballcap е детални со класичен пред-криви гребенот.ПОКАЖЕТЕ ја ВАШАТА ЉУБОВ НА БЕЗБОЛ СО ВАШИОТ НОВ ОМИЛЕН ШАПКА : Лого на предната страна се lofted везови.АМЕРИКАНСКАТА ИГЛА, во ТЕКОТ на 100 ГОДИНИ НА КВАЛИТЕТ, ИНОВАТИВНОСТ И ТРАДИЦИЈА : Американски Игла атрибути неговиот успех на друштвото за верност кон своите основни принципи на изработка, лидерство, индивидуалност и наследство.Оваа унисекс бејзбол капа е изградена со премиум пигментирани волна и памук комбинација, одлична крои, и структурирана круна.Секој шапка е прилагодлив за широк опсег на големини со финтата слободни авто-рака тока затворање.Овој низок профил, мека структурирана секојдневен ballcap е детални со класичен пред-криви гребенот.Лого на предната страна се lofted везови.Американската Игла атрибути неговиот успех на друштвото за верност кон своите основни принципи на изработка, лидерство, индивидуалност и наследство.

Карактеристики на понудата

Слични понуди