.

.

Decalrus - Заштитна Decal Кожата Налепница за Samsung Галакси Z Флип 3 Видиме случај Покрие заврши SAgalaxyFlip3-204

Decalrus - Заштитна Decal Кожата Налепница за Samsung Галакси Z Флип 3 Видиме случај Покрие заврши SAgalaxyFlip3-204

DEN 142.80

Количина на стоки
Достапно

Направени за Samsung Галакси Z Флип 3 видиме само.Уредот НЕ е вклучен.За да ги видите сите дизајни е компатибилна со вашиот уред, пребарување "Decalrus Samsung Галакси Z Флип 3 кожа" во лентата за пребарување.Издржливи, со висок квалитет лепило винил налепници; овој производ НЕ е направен од гума, силикони, гел, или од пластика.Сликата боите можат да се разликуваат во зависност од вашиот monitor settings.Лесно да се применуваат со нашата апликација лента водич метод.Да се отстрани, едноставно тргни го полека со вашите голи раце, оставајќи зад себе нема леплива остатоци!БЕСПЛАТНИ позадина позадина.Овој оглас за Samsung Галакси Z Флип 3 видиме вклучува (2) парчиња за да се покрие назад, како што е прикажано.Нема други парчиња или screen protector ќе бидат вклучени.КОМПАТИБИЛЕН УРЕД : Оваа кожа САМО се вклопува Samsung Галакси Z Флип 3 видиме и ќе НЕ собере сите други Samsung Галакси Флип уреди.Ако не сте сигурни дали ова е моделот на вашиот уред, ве молиме погледнете го "ИДЕНТИФИКУВААТ" на сликата за да се обезбеди точна одговара.Нашите кожи се произведени со користење на висока резолуција дигитално печатење.Кожите " слики се заштитени со јасни, заштитен слој за дополнителна издржливост.За да се спречи кожи од подигнување со текот на времето, кожите ќе НЕ одговара на работ на работ, оставајќи мала маргина откриени.Кожи ќе НЕ вклучуваат исечок за : логото на производителот, светлосни индикатори, итн.освен ако не е поинаку прикажани.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме пратете ни е-маил пред купување.Примена на нашиот производ ќе го загуби правото на враќање на средствата. **ВЕ МОЛИМЕ РАЗГЛЕДАЈТЕ ГО НАШИОТ ПОЛИТИКА ВКЛУЧЕНИ СО ВАШИОТ ПАКЕТ ПРЕД ПРИМЕНА НА ПРОИЗВОД ЗА ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ**.

Карактеристики на понудата

Слични понуди