.

.

XZGDEN Супериорен Вртливата Castor Ротирачки Рициново Црна 6 мм Навој се Справи со 40 mm Двојно Тркала DIY Резервни Делови

XZGDEN Супериорен Вртливата Castor Ротирачки Рициново Црна 6 мм Навој се Справи со 40 mm Двојно Тркала DIY Резервни Делови

DEN 3499.92

Количина на стоки
Достапно

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во вашата гаража.Тие се цврсти решение за лесно позиционирање на вашиот челик стои на било посакуваната област и други опасности и annoyances. 360 пак тип, доведе завртка конектор, двоен тркала, канцеларија стол воланот.Широко се користи во мебел, коли, шопинг коли, апарати за дома и видови на индустриски капацитети.Големина на тркало : 40 x 9mm/1.6 "x 0.35" (T T);?Вкупната големина (приближно) : 45 x 35 x 60mm/1.77 " x 1.38 "x 2.36" (L W H).Висок квалитет на мебел и додатоци.Име На Производ : Навој Се Справи Со Завртување Castor;?Тип : 360 степен ротација, двојно wheel Thread матични дијаметар : 6 mm/0.24 "; Должината на конецот на матични : 12 mm/0.47"Материјал : пластика, метал;?Боја : Black Weight : 46 g;Пакет содржина : 1 x навој матични со thread Note : изложеност на Светлина и различни монитори може да значи дека бојата на објектот на сликата е малку различен од боја.?На мерење на дозволената грешка е +/ 13 cm.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!И ние може да обезбеди секој скапоцени клиент професионален настава онлајн 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди