.

.

TXZZ 3 Еез Сребрена Боја Пети Прстени Сет за Девојки Пети Бенд Поставите Жените Нога Додаток Подарок

TXZZ 3 Еез Сребрена Боја Пети Прстени Сет за Девојки Пети Бенд Поставите Жените Нога Додаток Подарок

DEN 29.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Изработен од квалитетни алуминиумски материјал,тие се во 3 различни стил, за да одговара на вашите дневни носи потреби.Димензии : Дијаметар е за 1.7 см, ширина е околу 1cm, и грешка е околу 1cm.Мазна површина,направете ги овие едноставни прстени поставите повеќе удобен за носење.Одговараат за долго време облечен.Можете да го носат како прст прстени,палец прстени или било пети прстени,разни избори се исполнат вашата дневна облека.Совршен подарок за некој посебен на годишнината ден,роденден,денот на Мајката,денот на Вљубените,Божиќ или било дена.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди