.

.

yuequ 10-Pack 9.85x9.85 Микрофибер Крпа за Чистење Јадење Крпи, Двострано Јадење Сушење Пешкири,Обновливи Домаќинство Чистење Облека за Куќа Мебел Табела Кујна Јадење Проз?

yuequ 10-Pack 9.85x9.85 Микрофибер Крпа за Чистење Јадење Крпи, Двострано Јадење Сушење Пешкири,Обновливи Домаќинство Чистење Облека

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Микрофибер. 【ФУНКЦИЈА】Големина : 25x25cm/9.85x9.85inches; Материјал : Корални Сомот; Пакет : 10 x Микрофибер Крпи за Чистење+ (Бесплатен Дар Сечење Одбор).На 10-пакет ви обезбедува доволно брашно вреќа крпи за сите вашето домаќинство потреби во секојдневниот живот!. 【ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ】Природен материјал, без какви било хемикалии за да се обезбеди вашето здравје и безбедност.Може да се користи Стотици пати !Тоа е лесно да се чисти и само треба рачно миење со Детергент!. 【БЕЗБРОЈ КОРИСТИ】Заради тоа што многу абсорбента, овие крпи се одлични за прашина облека, сушење на раце, бришејќи дамки, чистење на прозорците, како и сирење strainers, салата spinners, широк спектар на домаќинството.Како добар како со магично стапче во вашите раце!Се добие работа брзо во вистинскиот начин со нашето јадење облека!. 【УЛТРА АБСОРБЕНТА】Овие dishtowels се направени од високо квалитетна корални сомот задебелување материјал, тие се лесни, супер абсорбента и сува брзо.На QURIPE класичен кујнски крпи се lint-слободни и апсорбира течности за брзо и ефикасно за некои задачи. 【100% ЗАДОВОЛНИ GUATANTEE】 нема проблем - ние сме многу убедени дека ќе ви се допадне.Не ви се допаѓа нашите производи?Нема проблем, ние ќе купат од вас.Само нас контакт и ние ќе направиме остатокот од работа, тоа е толку едноставно.Големина : 10-Pack 9.85" x 9.85"Specification Edges/Скриј : sewn Design : двоен-sided Size : 250× 250mm/9.85 x 9.85 inch Material : микрофибер, двострано корални velvet Color : пинк + зелена, розова + сива, зелена + сива, виолетова + сива,(10, Pack/4 Бои)☀Карактеристики✔двострано дебели, добро апсорпција на вода.✔Конците се во ред и тесни, не е лесно да се скрши.✔Мека микрофибер крпи за чистење нема да нула површини.✔Двојно двострано microfibre страна чисти до spills и брише далеку нечистотија добро.✔Одлично за миење садови,кујнски пултови,автомобили,подови и други површини.☀За нега на Настава✔Собори сува на ниско ниво.✔Не користите кајгана.✔Употреба на течен детергент.✔Никогаш не користете ткаенина softeners.✔Ве молиме исчистете со крпа со вода пред да го користите за прв пат.✔За здравјето на вас и вашето семејство, тоа се препорачува да го промените ткаенина за чистење често.☀Пакет Includes10 x Микрофибер Крпи за Чистење+ (Бесплатен Дар Сечење Одбор).

Карактеристики на понудата

Слични понуди