.

.

Црвено Небо во Утринските часови Mens Жените Headband - Пот Бенд Тренингот Главата Бендови Спортски Sweatbands Коса Бенд за Трчање, Јога, Вежби, Кошарка, Велосипедизам, Фудбал

Црвено Небо во Утринските часови Mens Жените Headband - Пот Бенд Тренингот Главата Бендови Спортски Sweatbands Коса Бенд за Трчање,

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Удобно Материјал : Спортски Headband Вратоврска Е Изработен Од Полиестер Влакна, Која Има Добар Пот Wicking Перформанси, Може Ефикасно Се Апсорбираат Потта И Се Чува Суво И Удобно По Вежбање; Спорт Headband Вратоврска Може Да Се Заштити Со Неуредна Коса, Се Задржи Вашата Коса Далеку Од Твоето Лице И Да Ја Задржите Вашиот Челото Сува.Уникатен Дизајн : Спорт Коса Бенд Е Дизајниран Со Печати, Со Светли Бои, Која Може Добро Се Совпаѓаат Со Вашето Различни Облека, Разубават Вашата Коса, И Да Ви Даде Око-Фаќање И Шармантна Изглед.Соодветна Големина : Печати Headband Е За 19.29-23.62 Инчи Таа Има Добра Еластичност И Мекост; Ве Молиме Факултативна Да Го Носат; Големината Можат Да Бидат Избрани Според Вашата Глава Турнеја.Одговара За Било Кој Спорт : Носат Главата Врзуваат За Тенис, Фудбал Полето, Лути Утро Jogs, Напорни Јога Сесии, Одбојка, Фудбал Или Кошарка Судот, Исто Така, Погодна За Џогирање, Возење Велосипед Или Работат Надвор Во Салата.Одговара За Било Кој Спорт : Носат Главата Врзуваат За Тенис, Фудбал Полето, Лути Утро Jogs, Напорни Јога Сесии, Одбојка, Фудбал Или Кошарка Судот, Исто Така, Погодна За Џогирање, Возење Велосипед Или Работат Надвор Во Салата.Боја : Црвено Небо Во Утринските Часови Спортски Sweatband It Се Чувствува Како Ништо Да Не, Кога Тоа Се Носи.На Лесни, Пот-Абсорбента Прилагодено Спорт Sweatband Користи Совршен Една Големина Која Е Идеална За Сите Технологија Да Се Стави Многу Малку Притисок Врз Главата Во Рамките На Соодветна Опсег.Пот—љубов На Горат, Омраза Непријатни Осилото Во Твоите Очи.Ќе Се Обидат Да Стигнат До Своите Цели, Додека Оние Досадни Ситни Зрнца Сакаат Да Стигнат До Очите И Ја Иритираат Грижам Надвор Од Неа.Тоа Е Време Дека ќе Стави Крај На Таа Мизерија.Во Потрага За Да Додадете Lightweigh Уште Пот-Апсорбирање На Headband За Вашите Активности?Одлично За Јога, Софтбол, Кошарка, Фудбал, Песна, Голф, Тенис, Одбојка, Тимови, Кампови, Кампување, Велосипедизам, Трчање, Планинарење И Повеќе!Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Ако Не Сте Задоволни Со Производот,Може Да Се Врати Во 30 Дена Или Враќање Во Целост.Нормално Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 20 Дена,За Време На Епидемија Период,Логистика Времето За Испорака Е Пристигнување Во 8-30 Дена Препорачана Логистика Пристигнување Во Рок Од 7 До 15 Дена.

Карактеристики на понудата

Слични понуди