.

.

Goumimitts, Нула Бесплатно Бебе Белезници, Органски Мека Остане На Унисекс Белезници

Goumimitts, Нула Бесплатно Бебе Белезници, Органски Мека Остане На Унисекс Белезници

DEN 268.80

Количина на стоки
Достапно

НУЛА БЕСПЛАТНО : Goumimitts се дизајнирани за да се спречи штетното гребнатини.Нашите иновативен материјал е тешка, но мека да нежно се заштити вашето дете од гребнатини.ДИЗАЈНИРАН ДА ОСТАНЕ НА : Без разлика на тоа колку вашето малку еден wiggles, нашите белезници ќе остане стави.Ние користите потпис две-дел затворање на системот осигурува дека вашето дете не може да се отстрани нивната mitts.ОРГАНСКИ, МЕКА, И ФИЗИЧКИ : Нашата машина перат белезници се 70% бамбус-добиени viscose и 30% органски памук.Ние ги користиме само најдобрите и иновативни материјали за да се гарантира вашето дете останува среќни и здрави.ПРИЛАГОДЛИВИ ОДГОВАРА ЗА ФАЗИ НА РАСТ : Нашата белезници се прилагодливи преку до 3 месеци раст.Имате доволно да се грижите за.Со Goumimitts, нови белезници нема да биде проблем.ПОДДРЖУВА БЕБЕ РАЗВОЈ на МОЗОКОТ : Според најновите истражувања во детскиот развој, вашето бебе очите не се доволно зрели за да може правилно процес боја.Нашите висок контраст модели се едноставни доволно за вашето бебе да се види, процес, и да биде заинтригиран.

Карактеристики на понудата

Слични понуди