.

.

Ailiber Компатибилен со Coolpad SUVA Случај, Coolpad SUVA(Зголеми Мобилен) Случај Holster со Екран Заштитник, Вртливата Спојувалка за Каиш Holster со Потпирач, Тешки Полно Тело, Shockproof Пок

Ailiber Компатибилен со Coolpad SUVA Случај, Coolpad SUVA(Зголеми Мобилен) Случај Holster со Екран Заштитник, Вртливата Спојувалка

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Компатибилен - Дизајн за Coolpad Suva CP3669 AS (6.1 инчи, Објави 2020 година. Андроид верзија 10).Понудени Од Страна Зголеми Мобилен.Максимална заштита - Силиконска гума браник и тешко пластични КОМПЈУТЕР назад.Skidproof линии.Засилен четири страни.Капка отпор.Тешко назад & отстранлив капак.Целосна заштита во капки, гребење и удари во активности на отворено и спорт.Калено Стакло Full Screen Protector - цел екран покриеност, случај пријателски, отпорен на гребење, мазна чувство, висока цврстина, одговор и транспарентност, меур слободни, анти-отпечаток, лесна инсталација.Допрете чувствителност.Handsfree Потпирачот - види видео без да го држите.ЗАКЛУЧУВАЊЕ со ЗАВРТУВАЊЕ СПОЈУВАЛКА за КАИШ, ротираат за 180 степени да понуди вршење на погодност.Постојано менгеме на вашиот појас, торба, џеб и фармерки.Вграден-во чистење комплет за чистење на екранот.Лизгајте го школка и holster за разлика од врвот до дното.Гаранција - Целосна наплата на гаранција ако не сте задоволни со било кој производ причина во 30 дена.Цел живот услуги на клиентите поддршка.Добредојдовте на додади во Кошничка или List.Ние, исто така, има и други одлични дизајни и бои.Добредојдовте на пребарување "Ailiber + Coolpad Suva" и да се најде нешто ново.Карактеристики на производот : 100% сосема нов и висок квалитет.Пакет : 1 x Тешки Оклопи Спојувалка за Каиш Holster со Калено Стакло цел Екран Заштитник за Coolpad Suva CP3669 AS (6.1 инчи, Објави 2020 година. Андроид верзија 10).Понудени Од Страна Зголеми Мобилен.Телефонот не е вклучен.За Нас : Ailiber бренд фокусира на Електроника Додатоци за години.Нашиот тим работи за да се донесе висок квалитет, мултифункционални и трајни решенија за нашите клиенти.Ние, исто така, имаат Големо прилагодување на побарувачката.Внимание : Ако најдете било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Ние ќе ви обезбедиме со задоволително по-продажбата на услугата во рок од 24 часа.Совети за да ви помогнат подобро да го инсталирате на вашиот Екран Заштитник.Можете да пребарувате за некој видео записи за тоа како да се инсталира екран заштитник прво.1. Чувајте ги рацете чисти и суви пред инсталацијата.Ако е потребно, побарајте го инсталација видео на Интернет прво.2. Нежно ги собереш на Калено Стакло од случајот.3. Предвиди инсталација позиција на телефонот. (Се подредат и Ознака водич налепница)4. Бидете сигурни дека за да се исчисти целата Прашина и Отпечатоци од прсти на екранот(1)Влажни брише. (2)Сува брише. (3)Прав апсорбер.5. Излупете исклучите јасно тенок заштитен слој од екранот заштитник назад пред примена на телефонот. 6. Стави екран заштитник на екран хоризонтално и полека.Допрете го на средината на екранот заштитник.И ќе се НАПРАВИ.Алал да му е. 7. Нормално, заштитник ќе се инсталира автоматски.Ако има меур, можеби има прашина во тоа.Нежно scrape балон на раб со вашата картичка.

Карактеристики на понудата

Слични понуди