.

.

Elitech SVP-9 Вакуум Пумпа 9 CFM 2 Фаза Интелигентни HVAC LMC-210L Безжична Ладилни Електронски Полнење Скала 220lbs/100kgs

Elitech SVP-9 Вакуум Пумпа 9 CFM 2 Фаза Интелигентни HVAC LMC-210L Безжична Ладилни Електронски Полнење Скала 220lbs/100kgs

DEN 342.96

Количина на стоки
Достапно

【Интелигентна Контрола и Предвидување преку СТАН】Контрола на моторот и електромагнетниот автоматски вентил, се утврди капацитет на систем според вакуум податоци за да се разбере волумен на полнење refrigerants. 【Вакуум се Промени во Графикот】Видите вакуум процес во реално време; Предвиди истекување статус и работа на проектот за време. 【Професионално дизајнирани да ги задоволат вашите потреби и барања】Три екранот начини : килограми, lbs, и оз.Дигитални Полнење Скала Капацитет да 220 килограми (100 килограми). 【Таа обезбедува стабилност за да одам на работа】Висока точност и резолуција, може да се користи со сите refrigerants. 【Паметни, Ефикасен и Сигурен Вакуум Пумпа】 Постојано вакуум контрола, резервоар за нафта и моторни температура мониторинг.

Карактеристики на понудата

Слични понуди