.

.

2) ROCKFORD FOSGATE R165-S 6.5 80W 2-Начин + 2) R169X3 6x9 130W 3 Начин Јазик

2) ROCKFORD FOSGATE R165-S 6.5 80W 2-Начин + 2) R169X3 6x9 130W 3 Начин Јазик

DEN 2308.80

Количина на стоки
Достапно

**6.5" Говорници : **.НОВО **ROCKFORD FOSGATE R165 S** 6.5" 80 Вати 2 Начин Премиер Серија Автомобил Компонента Систем на Звучници.Max Моќност : 80 w по говорник (160 w за секој пар).RMS Моќност : 40 w по говорник (80 w за секој пар). 1/2" (13mm) mylar избалансирани купола tweeter. **Пакетот Вклучува : **
Rockford Fosgate R165 S 6.5" 80 W 2 Начин Автомобил Компонента Звучници (1 систем)
Rockford Fosgate R169 X3 6x9" 130 W 3 Начин Автомобил Звучници (1 пар) на Овој **ROCKFORD FOSGATE R165 S** 6.5" 80 Вати 2 Начин Премиер Серија Автомобил Компонента Систем нуди 80 watts на MAX моќ на говорникот, и е совршена за преземањето на следниот чекор до од фабриката јазик.Се одликува со Мика инјектира полипропилен конус, печат челик кошница, пена опкружуваат, и mylar избалансирани купола tweeter.Комплет вклучува две woofers со grilles, две високотонци со интегриран crossovers и монтажа на хардвер.Направете го првиот чекор од фабриката звучници со **ROCKFORD FOSGATE R165 S** 6.5" 80 Вати 2 Начин Премиер Серија Автомобил Компонента Систем!На **Rockford Fosgate R169 X3** е 6"x9" 3 начин полн спектар на говорникот, отценети во 65 watts (130 W по 4 парчиња) RMS за нова генерација на фабрика замена јазик.Комплет вклучува интегриран high pass crossovers и монтажа на хардвер.6"x9" Премиерот целосен опсег звучници нудат Rockford Fosgate квалитет на звукот во фантастична вредност.Совршен за замена на фабрика јазик, тие функција полипропилен конуси и свила купола пол монтирани Piezo tweeter и midrange.Вклучува grilles така што тие изгледаат како добри како тие звучат. **Ние сме овластени Rockford Fosgate дилер**.

Карактеристики на понудата

Слични понуди