.

.

Топла Лепак Стапови за Топла Лепак Пиштол Полна Големина,10.63 во, 0.43 во Кол,20pcs, Големи Јасно Топла Лепак Пиштол Стапови за Лепак Пиштол,Топла Д за Деца Лепило за Матер

Топла Лепак Стапови за Топла Лепак Пиштол Полна Големина,10.63 во, 0.43 во Кол,20pcs, Големи Јасно Топла Лепак Пиштол Стапови за

DEN 352.80

Количина на стоки
Достапно

✔ПОВЕЌЕ ЧУВСТВУВАТЕ СВРЗУВАЊЕ : Нашите големи топла лепак пиштол стапчиња се користи лепило формула на индустриска примена ниво.Овие топла лепак стапчиња се топи рамномерно, укина непречено, има посилни и повеќе!. ✔ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : 0.43 ВО КОЛ x 10.63 ВО ДОЛЖИНА : Овие топла лепак пиштол стапови компатибилен со повеќето лепак пиштоли!Овие топла лепак лепило Работи одлично и безбедно со висок & ниска температура лепак пиштоли!Можете да му верувате на овие топла лепак стапови и нека овие мини топла лепак пиштол стапови поддршка на сите ваши DIY, поправка на проекти.(Прирачник за мерење со 1-4mm грешка.). ✔ГОЛЕМА доза НА 20 PCS : Купите овие топла лепак стапови големо, освен половина на вашиот долари и да ги користите овие топла лепак лепило за повеќе од вашите креативни, дома декор и поправка проекти!. ✔СИТЕ НАМЕНА се КОРИСТИ ВО ЧЕТИРИ СЕЗОНИ : Нашата јасни топла лепак стапови може да се одржи буквално ништо и може да се види преку правото..совршен за занаети!Исто така, овие топла лепак стапови работа исклучително добри на различни површини и јаз-пополнување апликации!. ✔УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние се посвети на себе си да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да донесе најдобри шопинг искуство за секој клиент.Ако не сте задоволни со нашата мини топла лепак пиштол прачки, само нас контакт и ние можеме да понудиме целосна наплата на оваа топла лепак стапчиња.Без прашања праша!.Име на производ : Транспарентна топла топи лепак стапчиња.Главни состојки : ЕВА смола.Лекување време : 10-15 секунди.Омекнување температура : 80 ° C -85 ° C. температурата на работа : 140 ° C -220 ° C. спецификација на Производот : 0.43 во x 10.63 во.Оваа топла лепак пиштол поставите загрева во 1.5-3 минути и да се задржи постојана температура, што го прави совршена алатка за на училиште, DIY, мали уметности & занает одлуки.Тоа може да се користи како поправка алатка за мали пукнатини на мебел, апарати за домаќинство, играчки, чевли, стакло риба резервоарот, коло, итн.

Карактеристики на понудата

Слични понуди