.

.

Mopaclle Holster за iPhone 13, 13 Про, 12 Про, 12, 11,XR Појас Holster Случај Спојувалка за Каиш со Појас Јамка Мобилен Телефон Торбичка Појас Носителот foriPhone Xs, iPhone X, iPhone 10 (Вклопува со Тен?

Mopaclle Holster за iPhone 13, 13 Про, 12 Про, 12, 11,XR Појас Holster Случај Спојувалка за Каиш со Појас Јамка Мобилен Телефон Торбичка

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Приближната Внатрешни Димензии : 15.2 cm x 8.2 х 1,5 см ,6" x 3 1/5" x 3/5"(L x W x H).Компатибилен со i Phone 11 Про,i Phone XS, i Phone 10, i Phone 12, i Phone 12 Про,i Phone 13 Про, Галакси S7 Работ ,Галакси S8, Галакси S9, Галакси J5, Blackberry keyone,Blackberry скок,LG Risio 2,Motorola Мото E4,Motorola Мото G5,HTC 10 и повеќе , Ако не потврди дали погодна за вашиот телефон, можете да испраќате порака до мене.Ние ќе ви одговори да што ПОБРЗО.Вграден-Во Држачот за картички со Магнетна Затворање+ 2 Дополнителни Појас Циклуси За Екстра Security + Удобен и магнетни затворање размавта ќе бидете сигурни дека ништо не опаѓа.Мека внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот телефон од nicks и белешки.За да го носат тоа, можете да изберете појас јамка опција или клип за да ја вашиот појас со трајни спојувалка за каиш, корселе или во вашата чанта е џеб.Никогаш не ја изгуби повторно. 100% РИЗИК НАБАВКА : Во Mopaclle, нашите клиенти задоволството е огромно.Ако поради било каква причина ќе најдете на нашите производи да биде не зависи од вашите очекувања, не двоумете се да не контактирате!Нашите производи се заштитени со 1 година гаранција за враќање на парите и ја вашата повратна информација е важна за нас.Mopaclle Holster за i Phone 12, i Phone 11 Про Појас Holster Случај Спојувалка за Каиш со Појас Јамка Мобилен Телефон Торбичка Појас Држач за i Phone 12 Про, i Phone Xs, i Phone X, i Phone 10 (Вклопува со Тенка Случај На).

Карактеристики на понудата

Слични понуди