.

.

Chengmu 4mm 6mm 8мм Камен Монистра Комплет за Накит Одлуки 215pcs Природен Камен скапоцен камен Круг Лабава Монистра Поставите Assortments Beading Материјали за Нараквица Ѓердан со Д

Chengmu 4mm 6mm 8мм Камен Монистра Комплет за Накит Одлуки 215pcs Природен Камен скапоцен камен Круг Лабава Монистра Поставите Assortments

DEN 1161.60

Количина на стоки
Достапно

Белината на нашите белиот бор монистра е релативно висока, ленти јасно, многу убава.Ако тие треба да бидат зачувани, ве молиме да ги стави во мека кутија во собата.Пакувањето на производот се колку што е можно со најдобрите материјали.Нагласува : Ова е уникатен и скапоцен подарок, природен камен зрнца, кои се избрани многу пати за да се обезбеди подобар квалитет.Стил и боја се најпопуларните, и, исто така, има голем број на DIY забава, зголемување на вас, и семејство, пријатели среќен пат.За Производи : Секој производ е внимателно избран и пакуваат, може да се види нашата сериозност.За производи : Бела howlite зрнца, исто така, познато како турско камен алијас, е, исто така, рече дека да се биде еден од светите камења, во име на мир и среќа.Љубов на природен монистра, надеваме дека секој еден од твоите монистра може да ви донесе среќа.Се надевам дека ќе ви се допадне нив.Овој нов производ може да одговори на повеќе потребите на вашиот накит одлуки, од 4mm, 6mm да 8мм, спецификациите кои често се користат се подготвени за вас.Монистра треба да се чистат често, ве молиме користете чиста мека крпа.Покрај тоа, ние, исто така, презентирани еластична конец и други монистра. 3,Бидејќи на осветлување ефект, brightness / contrast прилагодувањата на екранот, сликата боја и вистински проект може да се разликува малку.Ве молиме имајте во предвид : 1,Монистра се производ на природата, е тешко да се постигне 100% совршен, беспрекорен, некои од природни линии и флеки се неизбежни, но тоа е исто така една од важните критериуми за да се идентификуваат природни и монистра.П 63pcs / Насоки за 6mm; 46~48pcs/ Насоки за 8mm; 38~40pcs / Насоки за 10мм; Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме да ги решите вашите било кое прашање. 2,Затоа што големината на монистра се мери со рака, вистинската големина ќе примите може да биде малку поинаков од марко, на мали ситуацијата е многу помалку, поголем ситуација ќе биде повеќе.Тоа е убав подарок за вас или вашите пријатели.За квалитетот фактори, како што се боја, моделот, големина, заобленоста на монистра, ние ќе го избере многу пати во купување и пакување, и повеќето од монистра со очигледни недостатоци ќе бидат отфрлени, која е нашата предност, лесно може да се споредуваат.Друга предност е дека ние ги користиме сад кутија, квалитетот е добар, погодно; материјал на надворешното пакување е меур торба, убаво монистра, добро спакувани. 1, Бидете внимателни да не несреќата тешко објекти или пад од висина, обидете се да се избегне контакт со парфеми, сапуни, хемиски течности, вклучувајќи домаќинство производи за чистење и премногу човечки пот, или монистра ќе биде корозивен, сјај и боја vividness Ќе падне; па, кога јас сум прави вежби, капење, миење садови ќе се скрие нив! 2, Избегне изложување бисери на сончева светлина, за долго време и избегнување на извори на топлина како што се камини.Нашите монистра се користи за широк спектар на цели, како што се beading, ѓердани, нараквици, изработка на накит, накит дизајн, обетки, прстени, итн.Ве молиме забелешка : за да не можат да бидат 100% совршен, бидејќи производството, набавка и пакување на монистра се прави рачно од луѓе, и тие се природен камен монистра, некои монистра може да имаат малку попуштат, нечистотија, итн, ви благодариме за вашето разбирање.Тие се убави и добра изработка, вие само треба помалку трошоци да се купи 3 спецификации на едно време, доволно монистра, за да се задоволат потребите на голем број на накит одлуки.Ако сакате да додадете други стилови на монистра, ве молиме да пребарувате за "chengmu монистра", ви благодариме.Можете исто така да се направи DIY подароци, ракотворби, јога нараквици, и дома и на свадба декорација.

Карактеристики на понудата

Слични понуди