.

.

Исправена Вежба Велосипед Тивок Појас Се Вози Затворен Циклус На Стационарен Велосипед Велосипед Затворен Фитнес Велосипедизам Велосипед Чекор Фитнес Машини

Исправена Вежба Велосипед Тивок Појас Се Вози Затворен Циклус На Стационарен Велосипед Велосипед Затворен Фитнес Велосипедизам Велосипед

DEN 1147.20

Количина на стоки
Достапно

[Прилагодливи Отпор Систем]- вежба велосипед ви овозможува брзо да се префрлате помеѓу полесно и повеќе предизвик вежби.Вие сте слободни да изберат најсоодветен отпор за вашиот тренингот. [Тешки Челична Конструкција]- Ние ги користиме тешки челик како главна конструкција за велосипед, што го прави велосипед супер издржлив и здрав за долгорочна употреба. [Ролери Дизајн]- Лесно да се движите, погодно за складирање без напор, дури и во мали девојчиња може лесно да се поттикнат. [Различни Методи на Вредноста]- Погоден за 120-195 CM висина народот, мажите и жените може да се најде удобно возење позиција. [Двострано сеопфатна Заштитна Корпа]- Која го обвива пренос компоненти во појас за отпадоци на сигурна основа, со повеќе побезбедно.Магнетни исправена вежба bike Product карактеристики : транспарентна / all-inclusive / smart / различни јава позиција на вредноста / прилагодливи resistance Product оптоварување : 150 KGProduct тежина : 30kg Product големина на : 112 * 25 * 88 (cm)Сопирање метод : носат-отпорни, fiber Resistance прилагодување : ротација отпор adjustment Scope на примена : за статистика, home Applicable сцени : фитнес опрема, велосипедизам, спортски трендови, фитнес тело.

Карактеристики на понудата

Слични понуди