.

.

EKDSPW Масло, Восок Платно со Кожна Престилка Градинарство Престилка Алатка Престилка Алатка Скара Престилка (Боја : Армијата Зелената боја, Големина : 60x80cm)

EKDSPW Масло, Восок Платно со Кожна Престилка Градинарство Престилка Алатка Престилка Алатка Скара Престилка (Боја : Армијата Зелената

DEN 4851.12

Количина на стоки
Достапно

Уредни крои, совршено се крои, парична казна заклучување бод на стеснување точка.Место за мали предмети во категории, ги однесе и да ги користите внимателно.Двојно рамо дизајн, прилагодлив должина, удобен и практичен.Носат-отпорни, силна, тесни, густи, газирани,Лесно да се носат и лесно да се размонтираат.Овие престилки ќе трае многу години и ќе биде дел од сите вашите спомени.Функција : Уредни крои, совршено се крои, парична казна заклучување бод на стеснување точка.Место за мали предмети во категории, ги однесе и да ги користите внимателно.Двојно рамо дизајн, прилагодлив должина, удобен и практичен.Носат-отпорни, силна, тесни, густи, газирани,Лесно да се носат и лесно да се размонтираат.Овие престилки ќе трае многу години и ќе биде дел од сите вашите спомени.Боја : Црна, каки, темно кафе, светлина кафе, армијата green Material : canvas Size : 60x80cmpacking листа : 1 * apron Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.Се должи на разликите помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат вистинските бои на објектот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди