.

.

МИЛЕ точка 5 + 6 точка + Филипс Главата + Dielectric Берач 4 Парче Алатка за Полнење Pentalobe Шрафцигер за Macbook Air / Pro со Retina Екран (4) од страна на Миле

МИЛЕ точка 5 + 6 точка + Филипс Главата + Dielectric Берач 4 Парче Алатка за Полнење Pentalobe Шрафцигер за Macbook Air / Pro со

DEN 698.40

Количина на стоки
Достапно

Овој комплет вклучува две screwdrivers и еден помошник стап. 5 точка шрафцигер се користи за отворање на задниот панел завртки. 6 точка шрафцигер се користи за полетување батеријата и фан завртки,1 x 1.5 Филипс Главата Шрафцигер.Може да се користи за Macbook air, како и Macbook pro со Retina екран.Материјал : Chrominm молибден vanadium челик.Овој комплет вклучува три screwdrivers и еден помошник стап. 5 точка шрафцигер се користи за отворање на задниот панел завртки. 6 точка шрафцигер се користи за полетување батеријата и фан завртки.Може да се користи за Macbook air, како и Macbook pro со Retina екран.Материјал : висок квалитет chrominm молибден vanadium челик и гумени рачки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди