.

.

Слик Мерачи Bimetal, 5Dial, 50/300degF/C, 6 Матични Назад (Пакување од 3)

Слик Мерачи Bimetal, 5Dial, 50/300degF/C, 6 Матични Назад (Пакување од 3)

DEN 1776.00

Количина на стоки
Достапно

Конекција Големина : 1/2" NPT.Конекција Локација : Задниот Агол.На Точноста : 1% Целосна Скала.Bimetal,5"Dial,50/300deg F/C,6" Матични Back Zoro # : G8049006 Mfr # : B5 B6-MMConnection Големина : 1/2" NPTConnection Локација : Назад Angle Accuracy : 1% Целосна Скала.

Карактеристики на понудата

Слични понуди