.

.

Baomain Кабли Жлезда Конектор PG13.5 Водоотпорен Нерѓосувачки Челик 6-11mm Кол

Baomain Кабли Жлезда Конектор PG13.5 Водоотпорен Нерѓосувачки Челик 6-11mm Кол

DEN 518.40

Количина на стоки
Достапно

Модел : PG13.5. Материјал : Метал.Кабел Опсег : 6-12(mm).Д1 : 19.1, D2 : 15.38, L1 : 8.23, L2 : 2.8, L3 : 16.45, L4 : 14.4, B1 : 12.14. Тежина : 36g.Посебна ознака, добра strengthsile и никој штета на електрична машина.Не треба да се dismetgrate на фикс терминал, кабел може да биде вметната преку директно потоа се стегне лесно и заштеда на време.Се користи за машини контрола кутија, дистрибуција плоча, машински и електро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди