.

.

Valano Мажите Долги Ракави Кошули UPF 50+ Сонцето Заштита SPF Против Брзо Сува Маици Отворено Пешачење, Трчање Риболов

Valano Мажите Долги Ракави Кошули UPF 50+ Сонцето Заштита SPF Против Брзо Сува Маици Отворено Пешачење, Трчање Риболов

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење. 【УВ ЗАШТИТА】 Valano Сонцето Кошули понуда UPF 50+ ткаенина за Заштита на вашата кожа од штетните ефекти на UVA/UVB зраци на сонцето.Ајде да уживате во активности на отворено без да се грижиш. 【ВЛАГА WICKING TECHNOLOG】Материјал фитили пот & суши навистина брзо.На високо-вршење wicking ткаенина на оваа кошула ви го чува на ладно и суво, со влечење на влага далеку од кожата. 【ДИШЕ МАТЕРИЈАЛ】Ултра мека материјал обезбедува екстремни удобност чувство за активности на отворено.Ова ќе биде одличен подарок за Денот на Таткото, Денот на Вљубените, или Божиќ. 【НЕ-CHAFE УДОБНОСТ】 Рамен заклучување на шевовите и без ознака јака минимизира триење и нуди голема удобност.Машина перат. 【DESINGED ЗА СИТЕ ОТВОРЕНО ПОВОД】За сите отворено Прилика.Valano Сонцето кошула ќе биде вашиот најдобар партнер на денот на риболов, едрење, пливање, пешачење, патуваат, пловењето, качување, пешачење, возење велосипед, уметничко лизгање, џогирање, работи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди