.

.

MERRYSUGAR Пелена Торба Ранец Маче Мачка Симпатична Бебе-Торба Училишниот Ранец Мама Торба Големи Мултифункционален Патна Торба

MERRYSUGAR Пелена Торба Ранец Маче Мачка Симпатична Бебе-Торба Училишниот Ранец Мама Торба Големи Мултифункционален Патна Торба

DEN 815.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 11"(L) x 7.8"(W) x 15"(H)(околу 28 x 18 x 40cm).Материјал : Twill.Mulifunctional : Голем капацитет и Мулти-Функционална.Можете да го користите како ранец и чанта.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг,ресторан,traveing итн.Тоа може да го направат вашиот живот многу полесно.Morden дизајни,стилски и издржлив.Голем ранец за на училиште,да се патува и повик за секојдневна употреба.Структура : 1 голема главниот џеб.1 пред zip џеб.2 странични отвори џебови.8 мали засолништа.Димензии : 11"(L) x 7.8"(W) x 15"(H)(околу 28 x 18 40cm x)Материјал : Twill Large Капацитет : може да се стави A4 книга и PC,шише за вода чадор облека nappu или други во торба.Применливи лица : Жени/Мажи/Момчиња/Девојки/Тинејџерскиот/Средно Училиште/Средно Училиште/Колеџ и др.Mulifunctional : Голем капацитет и Мулти-Функционална.Можете да го користите како ранец и чанта.Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг,ресторан,traveing итн.Тоа може да го направат вашиот живот многу полесно.Morden дизајни,стилски и издржлив.Голем ранец за на училиште,да се патува и повик за секојдневна употреба.Структура : 1 голема главниот џеб.1 пред zip џеб.2 странични отвори џебови.8 мали засолништа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди