.

.

Мали Пелена Торба - Мини Crossbody Бебе Менување Станица Торба со Брише Оддел, Менување на Подлога, Шетач & Рамо, Рака (Злато)

Мали Пелена Торба - Мини Crossbody Бебе Менување Станица Торба со Брише Оддел, Менување на Подлога, Шетач & Рамо, Рака (Злато)

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.НОВИОТ ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН : Change Pal е совршен туристички придружник.Преносни пелена торба има 3 одделни zippered делови да ги задржи сите diapering предмети во своите место за лесна пристапност.Новиот брише преградата може да се одржи на целосен пакет на брише, и брендирани и генерички брендови.На маст оддел држи вклучени менување на подлога, и го брише оддел, исто така, има достапни пред размавта за лесен пристап до брише дома или во движење.КРЕИРАН од СТРАНА НА МАЈКА ми ЗА СИТЕ РОДИТЕЛИ : Овој стилски торба беше создадена да се користат од страна на двете мајки и татковци кои имаат или бебето девојки, бебе момчиња, или и двете.На лесни, лесно да се носат дизајн ви овозможува да се прилагоди и да ги отстрани рамо ремени како што е потребно, без разлика дали сакате да го носи торба crossbody стил, како чанта, или висат на шетач со вклучени шетач ремени.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ ОД НОВОРОДЕНИТЕ ЗА ДЕЦА : Дизајниран со висок квалитет, потрошни материјали и крои, вашиот пелена торба ќе застане за секојдневна употреба.Пелени треба да се менува, пелена вреќи треба да биде последен, а ние го преземат за секоја мерка што може да го обезбеди вашиот Change Pal е со висок квалитет и долготрајни.ОБЕЗБЕДУВА БЕЗБЕДНОСТ И УДОБНОСТ : На наредени менување на мат е цврсти и издржливи сепак лесно може да се свитка и чува во своите погодно поставени за замрзнување.На водоотпорен, wipeable површината е лесно за чистење, одржување на вашата мала една безбедна од штетни бактерии и бактериите.Вашето бебе ќе се чувствува комотно кога лежи на удобно површина на промена на подлога.РАЗНОВРСНА И ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Оваа торба може да се користи како самостојна торба да се одржи вашите клучеви, мобилен телефон, и промена на залихи кога сте on-the-go или патување.Тоа исто така може да се вклопи во вашиот поголеми пелена торба или ранец како организатор, и преносни менување станица, така што вие секогаш ќе бидете подготвени.Ќе бидете изненадени од тоа колку многу може да се вклопат во оваа мала, но моќна торба.Тоа исто така може да се користи како редовно crossbody стилски торба по бебе е надвор од пелени, па можете да добиете најмногу се користи надвор од неа.Ако сте во потрага да се купи најдобри преносни менување пелена торба онлајн, Change Pal е вашиот најдобар пријател.Овој лесен, сите-во-едно перниче прави пелена промена на време за мајка ми или татко ми толку многу полесно!Се користи како организатор внатре голем пелена кеса или како мини бебе/мајка торба, Change Pal носи сите essentials е потребно да се изврши промена на пелена без да се расправаме на влечење огромен пелена торба околу насекаде.Со овој стилски, компактен бебе патна торба, вашето дете нема да мора да чекаме долго за да се чувствуваат удобно повторно, како што тоа го прави пелена промени достапен насекаде, во секое време, на секое место.

Карактеристики на понудата

Слични понуди