.

.

Baoblaze 4X Dustproof Облека Торба Mothproof Дише Ткаенина Трајни Пошироката Заштитник Moistureproof Виси Транспарентни за Складирање Патување Џемпери Мажи Жени - Сина

Baoblaze 4X Dustproof Облека Торба Mothproof Дише Ткаенина Трајни Пошироката Заштитник Moistureproof Виси Транспарентни за Складирање

DEN 831.12

Количина на стоки
Достапно

Дише ткаенина,транспарентен пвц нема мирис,можете лесно може да го види она што е во секоја облека торба.Дише не-плетени ткаенини држи облека прашина бесплатно, кеси се задржи облека далеку од прашина, winkles, нечистотија, јакни, домашно милениче коса,да ги задржи облека свеж,чист,лесен материјал кој се навалува,огради лесно,без пукање.Оваа облека за складирање може да се задржи вашиот плакар уреден и организиран од страна на боја,вашиот плакар ќе биде добро организиран.Постои тесен кука на врвот на облека торба, и целата должина патент може да се заштити вашата облека добро.Три Димензионални,обезбедува поширока,поголем простор, голем капацитет ви овозможува да се спакуваат за 4 зимски јакни или 10 кошули во кеса, без било цедење.Што виси облека, кеси може да биде укината во мали димензии лесно,многу лесно да се продавница,зачувајте многу простор.Опис : - Дише ткаенина,транспарентен пвц нема мирис,можете лесно може да го види она што е во секоја облека торба. - Дише не-плетени ткаенини држи облека прашина бесплатно, кеси се задржи облека далеку од прашина, winkles, нечистотија, јакни, домашно милениче коса,да ги задржи облека свеж,чист,лесен материјал кој се навалува,огради лесно,без пукање. - Оваа облека за складирање може да се задржи вашиот плакар уреден и организиран од страна на боја,вашиот плакар ќе биде добро организиран.Постои тесен кука на врвот на облека торба, и целата должина патент може да се заштити вашата облека добро. - Три Димензионални,обезбедува поширока,поголем простор, голем капацитет ви овозможува да се спакуваат за 4 зимски јакни или 10 кошули во кеса, без било цедење. - Што виси облека, кеси може да биде укината во мали димензии лесно,многу лесно да се продавница,зачувајте многу простор.Спецификација : - Големина : 60x10x100cm/23.62x3.94x39.37inch - Материјал : ПВЦ,nonwoven fabric Package Вклучува : 4 Парчиња Dustproof Облека Bags Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристики на понудата

Слични понуди