.

.

Велосипед Телефон Планината 360°на Ротација,Универзален Мотор Handlebar се Качи на Велосипед Телефон Носителот Компатибилен за iPhone 11,12 Про Max,S9,S10 и Повеќе 3.5-6.8 мобилен те

Велосипед Телефон Планината 360°на Ротација,Универзален Мотор Handlebar се Качи на Велосипед Телефон Носителот Компатибилен за iPhone

DEN 174.00

Количина на стоки
Достапно

【Висок квалитет】Светлина и лесно да се носат, но различни од обичните пластични делови, не можат да го издржат тестот на лошите временски услови, и тоа е издржливи и трајни. 【Широк Компатибилност】Универзална велосипед мобилен телефон држачот за 4.7 -7 инчи со дебелина до 20mm (вклучувајќи телефонски случај), како и i Phone 12/11 Max Pro Мини Xs XR X 8/ 7/ Плус 6s 6, Samsung S20 S10 S9 A71 A51 A10, Белешка 20, 10, Xiaomi и други мобилни телефони. 【Фирма и безбедно】Велосипед мобилен телефон стои со стабилна поддршка рамка и анти-пропадна гумена подлога.Посебен облик на протезата може да се одржи секој агол на мобилен телефон цврсто.Не грижете се за телефон падне на груб патот. 【360 степен ротација】велосипедот мобилен телефон заграда може да се ротира 360 степени за да се прилагодат на сите различни агли, обезбедување на вас со најголема флексибилност.Тоа е многу погодно да се одговори на телефон, да пуштите музика и GPS позиционирање кога јава. 【Лесно да се инсталира】Тоа лесно може да се инсталира без алатки.Дополнителни 2 силиконски влошки се направи вашиот мобилен телефон повеќе погоден за handlebars.Можете да додадете или отстраните силиконски влошки според дијаметар на handlebars.Многу погодна за сите типови на велосипеди, мотоцикли, бебе вагони, шопинг коли, електрични скутери, затворен трчање, се врти велосипеди.

Карактеристики на понудата

Слични понуди