.

.

Крштевка Лигавче Keepsake Подарок Персоналните и Везени Крстот Име и Крштевањето Датум во брегот на слоновата НИШКА

Крштевка Лигавче Keepsake Подарок Персоналните и Везени Крстот Име и Крштевањето Датум во брегот на слоновата НИШКА

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

Произведено во САД.Кука и Јамка затворање. ** БРОДОВИ ВО 1 РАБОТЕН ДЕН **.Оваа Лигавче има и Везени слонова коска Крст, Име и Крштевањето Датум.Одличен додаток за да се зачува дека посебна облека, и како прекрасен keepsake.Изработени од 100% ringspun и чешлани памук, со блокирам поврзана дека е ултра-меки.Прави класична, безвременски и внимателен подарок.Секој лигавче е прецизно и со гордост извезена во САД со Смешни Девојка Дизајни во нашата Salisbury, М-р локација.Персоналните и Везени Крштевка Keepsake Лигавче со Смешни Девојка Дизајни.

Карактеристики на понудата

Слични понуди