.

.

42pcs DIIKAA Продолжување Кабелот Држач за Полнење - 7 Пакет Продолжување Кабелот Организатор (16 инчен) и 35 Пакет за Обновливи Кабел Врски, Продолжување на Папочната Вр?

42pcs DIIKAA Продолжување Кабелот Држач за Полнење - 7 Пакет Продолжување Кабелот Организатор (16 инчен) и 35 Пакет за Обновливи

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

【Она што Ќе Добиете】 Пакет се вклучени 7 пакет продолжување држачот за врвца (16 инчи) и 35 пакет за обновливи кабел врски(6 инчи), Ние се обезбеди таков костум за задоволување на вашите потреби за занимаваат различни предмети, без разлика дали тоа е тежок градина црево или мал usb кабел. 【Научни Триаголник Клипови Дизајн】Својата надгради триаголник клипови дизајн овозможува таа да стане мулти-комунални производ.Можете многу лесно да се откажам овие продолжување кабелот организаторите само насекаде - како куки - или исто така можете да клип тоа врз банкарскиот огради, затворени очи кука, или јажиња, како и!Исто така, овој дизајн ви овозможува да се користи за складирање ремени наопаку да се сретне некој вид на потреби како по ваша желба!. 【Тешки Товарот Капацитет (50lbs)】Овој производ е произведен со совршена комбинација на супериорен квалитет, со Висока Густина Најлон Материјал и ' Рѓа Доказ триаголник клип, која нуди одличен товарот капацитет.Со голема одржување капацитет на 50lbs оди напред и да го откажам вашиот тешки алат, како и!. 【Мулти-Комунални Производ】 Не само што можете да го користите Тешки-Должност за Чување Ремени за вашиот молња продолжени кабли и цевки но исто така и за организирање на големи апаратот кабли и кабли, црева за миење, градина, базен и црева.Тоа е, исто така, препорачува да ги организирате вашите гаража и брод работи со најголема стабилност. 【Лесно Да Користат За Непречено Мобилност】 Тешки-Должност за Чување Ремени овозможува максимална погодност за транспорт на вашиот тешки црева и кабли.Само вметнете два прста преку триаголник клип за непречено вршење наместо да се држи целата проширување во вашата рака или раката.Се одвиваат Должина : 16 инчен Укината должина : 8.8 инчен Ширина : 1.5 инчен Max Завиткување Капацитет (Дијаметар) : 4.4 инчи Max Капацитет:50 Кг.

Карактеристики на понудата

Слични понуди