.

.

DIAOD 1 Кутија Maple Leaf Ласерски Тенка Sequins Есенски Шарени Сјајот Снегулки Помине Уметност Дизајн Гел лак Acylic Совети DIY Оркестарот Нокти

DIAOD 1 Кутија Maple Leaf Ласерски Тенка Sequins Есенски Шарени Сјајот Снегулки Помине Уметност Дизајн Гел лак Acylic Совети DIY

DEN 1356.00

Количина на стоки
Достапно

Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти。.Чистење на површината на ноктите, четка, на база на масло и ставете ја на ноктите。.Запечатени со јасна topcoat。.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, телефон случај, очила, бизнис картичка, телото уметност и повеќе.Може да се користи за време на фестивалите да се зголеми празнична атмосфера и искуство.Производ материјал : sequins Included : 12 Мрежи во 1 Box Color : Ласерски Облик : Јавор Leaf Box големина : 12.5*5cm Easy да се применуваат на природни или вештачки нокти。Чистење на површината на ноктите, четка, на база на масло и ставете ја на ноктите。Запечатени со јасна topcoat。Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, телефон случај, очила, бизнис картичка, телото уметност и повеќе.Може да се користи за време на фестивалите да се зголеми празнична атмосфера и искуство.Пакет се Вклучени : 12 Мрежи/Кутија Maple Leaf Помине Sequins Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Количината на производот на сликата е за повикување само, реалната количина е предмет на вистински производ примени, ако умот, ве молиме да не купувам, благодарение!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди