.

.

NQyIOS Смешно Кукла и Симулација Играчка Перница Храна Перница Скара Креативни Кадифен Играчки (Multicolor)

NQyIOS Смешно Кукла и Симулација Играчка Перница Храна Перница Скара Креативни Кадифен Играчки (Multicolor)

DEN 0.24

Количина на стоки
Достапно

Може Да Се Служи Како Перница Да Се Умилкувам На Телото И Играчка Да Си Игра Со. 1x Играчка.Цртан Филм Дизајниран Со Такви Cuteness.Изборот На Лицето Изгледа И Бои На Кожа.Направен од Висок Квалитет На Безбедноста, животната Средина-пријателски Мека Кадифен Ткаенина И Pp Памук Додатен; Перат.Направен од висок квалитет на безбедноста, животната средина-пријателски мека кадифен ткаенина и pp памук додатен; Перат.Изборот на лицето изгледа и бои на кожа.1x toy Can бидат послужени како перница да се умилкувам на телото и играчка да си игра со.Големини : 20cm; Материјал : Еластична spandex & надолу памук.Цртан филм дизајниран со такви cuteness.Одличен подарок, играчка и декорација за вашиот дом.

Карактеристики на понудата

Слични понуди