.

.

BOZWELL Новороденче Цртан филм Мечка Snowsuit Младата Jumpsuit Footie Romper Зимско Палто Romper

BOZWELL Новороденче Цртан филм Мечка Snowsuit Младата Jumpsuit Footie Romper Зимско Палто Romper

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

Предвремени затворање.Машина За Миење.Материјал : Ова бебе зимско палто е направен од висок квалитет на памук, двоен слој памук обвивка, Многу меки и удобни, Машина перат.Дизајн : Симпатична мечка уво,прекрасна мечка форма, footie romper руно бебе jumpsuit може да се задржи вашето бебе топло надвор, но изгледа симпатична.грбот има лента за околу ткаенината држи ги надолу и во место.Предвремени Затворање : еден-парче костим има прилепува на предната страна во крива модата кои се отвораат, па на заливот може да бидат облечени во и имаат snowsuit симната лесно.Повод : бебето snowsuit совршен за Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Забава, Одмор, секој ден, Фотографијата.Најдобри бебе туш подарок, голем плус на секое бебе е гардероба.Вклучувајќи : 1* Новороденче топло footie romper руно дебели jumpsuit.

Карактеристики на понудата

Слични понуди