.

.

Luxura | Ароматерапијата Свеќа | Сандаловина Мирис | 7.05 мл/200g | Луксузен Подарок Кутија за Мажи или Жени | Злато Чаша Свеќа | Страна Истури | Долготрајни | СОЈА Свеќа | Мири?

Luxura | Ароматерапијата Свеќа | Сандаловина Мирис | 7.05 мл/200g | Луксузен Подарок Кутија за Мажи или Жени | Злато Чаша Свеќа |

DEN 286.80

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ : Направен од Соја восок со памук фитил.Изгореници полека без ослободување црн чад.Рака истури, долготрајни луксузен свеќа.LUXUROUS ПОДАРОК : Овој елегантен и луксузен Злато свеќа доаѓа во спектакуларен Црна подарок кутија.Ова може да биде Роденден, Годишнина, Посебен повод, Божиќ или куќа затоплување подарок за него или неа.ДОМА AEROMATHERAPHY : Додава чувство на удобност и Амбиент, било да е тоа за вашата Спална соба, Дневна Соба, Молитва Соба или Бања.НАШАТА КОМПАНИЈА : Luxura Дома Декор Компанијата е со седиште во Тексас и е горд да биде ЖЕНИ предводена организација.Наша страст е да им помогне на нашите клиенти се создаде удобно и незаборавно животно ИСКУСТВО.Во врска со оваа точка : - Материјал : Направен од Соја восок со памук фитил. - Изгореници полека без ослободување црн чад. - Рака истури, долготрајни луксузен свеќа. - Совршен подарок : Овој елегантен и луксузен Злато свеќа доаѓа во спектакуларен Црна подарок кутија.Ова може да биде Роденден, Годишнина, Посебен повод, Божиќ или куќа затоплување подарок за него или неа. - Арома : на Оваа страна истури свеќа гори бавно и соопштенија низ вашата соба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди