.

.

Pritt HK2340 8.4 mm x 16м Постојан Ролери Лепило

Pritt HK2340 8.4 mm x 16м Постојан Ролери Лепило

DEN 399.84

Количина на стоки
Достапно

Лепило.Лепак Ролери/Рефил.Се тркалаат.Опис на производот Оваа рефил лепак ролери е лесен, брз, точни и чисти начин да се примени лепило.Овој постојан рефил ролери има саќе мобилен лента за одлична адхезија и чисти апликација.Информација за производот : Pritt Рефил Лепак Ролери Refillable Постојан Лесен за употреба Мерки : 16м x 8.4 mm Сет Содржи : 1.

Карактеристики на понудата

Слични понуди