.

.

Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 312X 312A CF380X CF381A CF382A CF383A (Црно/Синозелена/Магента/Жолта, 4-Pack)

Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 312X 312A CF380X CF381A CF382A CF383A (Црно/Синозелена/Магента/Жолта, 4-Pack)

DEN 1391.76

Количина на стоки
Достапно

Модел на Numbe : Remanufactured за HP 312 X 312 A CF380 X CF381 A CF382 A CF383 A Тонер Касети.Висок Страница Принос : 1-црна 5,800 Страници remanufactured HP 312 X тонер кертриџ; 3-бои 10,800 Страници remanufactured HP 312 A тонер кертриџ (Буква/A4, при 5% покриеност).Боја : Црна 1 (CF380 X), 1 Цијан (CF381 A), 1 Жолта (CF382 A), 1 Магента (CF383 A).Компатибилен за HP Принтери : HP Color Про MFP M476nw, MFP M476dn, MFP M476dw Принтери.Одличен Печатење со Квалитет за пониска цена, но високото страница принос, ќе заштедите многу повеќе од 30% цена.Јасно стигне до продавачот преку : "Цел Листа" -> Search "Цел ID".Кликнете На "Контактирајте Со Продавачот".

Карактеристики на понудата

Слични понуди