.

.

PowerCoil 3500-TB5 М3.5. Unc завршетоци со/UNF 6G Танг Пауза Алатка

PowerCoil 3500-TB5 М3.5. Unc завршетоци со/UNF 6G Танг Пауза Алатка

DEN 217.44

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за отстранување на династијата од Power Coil жица thead влошки.Едноставно внесете го удар крајот на алатката во помали дијаметар на инсталираните вметнете додека удар лице е одмор на танг.Држете го алатка цврсто и да упатат остар чекан удар на крајот на алатката и танг ќе се скрши чисто исклучите вметнување на рецка.Опис на производот Овој стандард танг пауза алатка е идеален за општи, низок волумен употреба.Лесен за употреба, со удобен не-се лизга на зафат, тоа е совршен за многу апликации.Ве молиме имајте предвид, неопходно е за тоа што ќе се заштити мотори од ingress на странски материјали, вклучувајќи го и вметнете танг.Во некои ситуации танг отстранување (и обновување) е повеќе лесно се врши со долго носот клешти.Сет Содржи : 1 x Танг Пауза Алатка М3.5. UNC ЗАВРШЕТОЦИ СО/UNF 6 G.

Карактеристики на понудата

Слични понуди