.

.

Dorman 978-5409 Мултифункционален Switch Компатибилен со Изберете Peterbilt Модели

Dorman 978-5409 Мултифункционален Switch Компатибилен со Изберете Peterbilt Модели

DEN 1955.28

Количина на стоки
Достапно

Директна замена - оваа конзола мулти-функција прекинувачот е направен да одговара на вклопуваат и изведба на оригиналниот префрлите на специфични возило апликации.Идеално решение - оваа опција е сигурен замена за оригинална дел кој не успеа поради замор.Трајни изградба - овој дел е изработен од квалитетни материјали за да се обезбеди сигурен перформанси и долг животен век.Сигурен квалитет, поддржан од страна на тим на производот експертите во сад и повеќе од еден век на автомобилската искуство.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во гаража алатка.Оваа конзола мулти-функција прекинувачот е дизајниран да одговара на изгледот и функцијата на оригиналниот префрлите на одредени апликации.Изработен од квалитетни материјали, тоа е конструиран за сигурен перформанси и издржливост.Овој дел е компатибилна со следниве возила.Пред купување, внесете го вашето возило намали во гаража алатка за да се потврди fitment. [Peterbilt 320 : 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007].

Карактеристики на понудата

Слични понуди