.

.

KMMK Плакарот Entryway Ходникот Бамбус 6-Приказна Чевли Рек Едноставна Економија Дома Чевли Рек 70 cm Долги x 25 см Широк × 108 см Висок Можат да се Сместат 24 Парови за Коридори/

KMMK Плакарот Entryway Ходникот Бамбус 6-Приказна Чевли Рек Едноставна Економија Дома Чевли Рек 70 cm Долги x 25 см Широк × 108 см

DEN 844.80

Количина на стоки
Достапно

Самостојна вертикална чевли рек обезбедува одлично за складирање и организација за секоја соба.Изгледот е едноставна и дарежлив, таписерии изработка, убава и практична.Производ големина : 70cm долго × 25cm широк × 107cm.Мулти-функционални бамбус чевли багажник, 100% природен бамбус, еколошки пријателски, здрав; 100% бамбус ламинатни, трајни и товарот. 6-слој бамбус рамка/складирање полица за чевли, кеси, растенија, toiletries, погоден за спални соби, бањи, балкони, гардероби, итн.Природно мазна површина, со заоблени агли за да се заштитат вашето семејство од гребнатини, особено за децата.Практичен дизајн : чевли решетката е погодна за влез, сала, дневна соба, спална соба, балкон, гаража, итн.Идеален за спортски чевли, високи потпетици, чизми, високи потпетици, балет чевли, рамни чевли, секојдневен чевли, итн.Olor : brown Material : Bamboo Size : 70cm долго × 25cm широк × 107cm high Installation : собранието required Function : може продавница за чевли, книги, мали зелени растенија, дневни потреби, итн.Користете сцена : влезен хол, спална соба, студија, дневна соба, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Не се вклучуваат предмети освен чевли рек прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm, ви благодарам.

Карактеристики на понудата

Слични понуди