.

.

KOHLER К-99661-24-1WD Жакард Медицина Кабинет Опкружуваат, 24-Инчен, Рамија Орев

KOHLER К-99661-24-1WD Жакард Медицина Кабинет Опкружуваат, 24-Инчен, Рамија Орев

DEN 7794.00

Количина на стоки
Достапно

Со цел да се вклопи К-99006-NA и K-99007-NA Verdera медицина кабинети (се продава одделно).Координатите со Жакард vanities за исти ансамбл.Catalyzed конверзија лак обезбедува траен влага-отпорни заврши.Месеци директно на ѕид за лесна инсталација.Цврсто дрво и фасети.Опис на производот Дизајн со Визија - Yours The Жакард суета е само почеток на вашиот сопствен тоалет и бања.Kohler го прави полесно од било кога да се донесе неверојатен дизајн, неспорен квалитет и врвна ефикасност на вашата бања простор.Започнете со Жакард суета и да ги додадете вашите лични допира да креирате кориснички изглед и функционалност ви треба.Жакард vanities ехо на елеганција и нијанса најде во традиционален мебел со хармоничен дизајн.Погледнете larger Optional сплит врвот фиоки и се додаваат додатоци за да можете да ги прилагодите на тоа како ќе се движат во вашата бања.Погледнете larger A Место за Everything Add обичај складирање и додатокот опции за Жакард суета да се создаде складирање решение што ви треба за вашиот простор.Секој фен за коса, заби и цевка на кармин има свое место.Вашата бања може да биде средена, со мир помеѓу roommates, браќа и сестри, парови и куќа за гости.Персонализација на вашата суета со опционални додатоци.Во фиока за складирање прави организирање шминка брзо и вграден страна-монтирање на електрични места се задржи фенови за коса и електрични четки за заби надвор од контра.Топ Тоа Off Tops за Жакард vanities дојде во голем број на бои, форми и материјали за да го персонализирате вашиот простор.Изберете стаклестото кина суета-топ потоне за еден-парче решение кое е лесно за чистење, Kohler емајлирани леано железо за своите богати бои и безвременски жалба или цврста површина врвот за комплетен дизајн флексибилност.На врвот се достапни за сите големини и се на располагање во една дупка и широко распространета тапа конфигурации.Изберете боја на врвот од широк спектар на убави бои низ материјали.Вратоврска целата соба заедно и да се донесе вашиот изглед во живот.Заврши својата Look Complete изгледот со Kohler чешми, хардвер и осветлување специјално дизајниран за да се координира со вашата креација.Додадете врамени огледало или медицина кабинет кој совршено одговара на вашата суета е крај.Пополнете вашата суета со додатоци што ви треба за да креирате сопствени, лесен-за-пристап складирање решение.Погледнете larger Quality Construction No детал беше прескокнат во прецизен изработката на оваа колекција, од премиум hardwoods да специјално дизајнирани хардвер и суета блузи Жакард Суета Configurations Sizes кои се движат од 24" 72"Круг фиока и две-фиока мост овозможи сопствени конфигурации, обезбедување дополнителна workspace и storage Available во осум издржливи, влага-отпорни бои.Од традиционалните да рустик да модерен, изберете ја целната што најдобро се покажа на вашата личност и врски соба together Variety на врата/фиока configurations – ќе бидете сигурни дека да се најде еден кој работи за вашиот живот и space Available со или без сплит врвот фиока Од Производителот да Додадете на убавината на дрвената рамка на вашиот Verdera(TM) медицина кабинет.Оваа декоративни дрво рамка ја надополнува преоден стил на Жакард vanities во KOHLER(R) Прилагодена суета колекција.Изберете од низа на дрво бои, да одговара на вашиот Жакард суета.

Карактеристики на понудата

Слични понуди