.

.

MEILEYII LED Допир Контрола Маса Светилка со Полнење преку USB Порт,Прилагодливи на Допир за Контрола на Маса Светилка со 5 Начини на Осветлување И 5 Нивоа на Осветленост,А?

MEILEYII LED Допир Контрола Маса Светилка со Полнење преку USB Порт,Прилагодливи на Допир за Контрола на Маса Светилка со 5 Начини

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

❤️ TOUCH CONTROL & ОКО-се ГРИЖАТ ДИЗАЈН ❤️ - удобен и чувствителни на допир поставување во голема мера се заштедува време и изданија на вашите раце, што ќе ви овозможи да се посвети повеќе енергија за студирање, работа и живот.LED маса светилка обезбедува треперење бесплатно и дух-слободен светлина, која е идеален избор за оние кои студираат и да работат за долго време да се намали око замор. ❤️ РАЗЛИЧНИ ОСВЕТЛУВАЊЕ ОПЦИИ ❤️ - LED читање светилка понуди 5 режими на боја,секој режим има 5 нивоа на осветленост,вкупно 25 видови на светлата да се изберат,без разлика дали тоа е читање, учење, забава, и се спие, ќе може лесно да се најде соодветен леснотија. ❤️ USB ПОЛНЕЊЕ ❤️ - MEILEYII допир контрола светилка доаѓа со USB кабелот, но БЕЗ АДАПТЕР.USB, може да биде поврзан со моќта банка / adapter / лаптоп / КОМПЈУТЕР ( 5 V,1-2 А) за полнење.Она што е уште поважно,таа, исто така може да биде мобилен апарат за полнење за на вашиот телефон во итен случај, претпоставката е дека биро светилка е поврзан со USB извор на енергија и е осветлена. ❤️ 30/60 МИНУТИ АВТО-OFF TIMER ❤️ - MEILEYII LED светилка имаат внимателен функција која притиснете време копчето за да поставите автоматско исклучување функција за 0.5 час или 1 час.Особено кога ви се случува да кревет, да го вклучите оваа функција и може да заспие, безбедно, без да се грижиш за да не исклучување на светлина.MEILEYII ќе обезбеди 6-месеци гаранција по-продажбата на услугата за квалитетот проблеми, ве молиме да бидат сигурни да се купи. ❤️ ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ & МЕМОРИСКА ФУНКЦИЈА ❤️ - Ова допир маса светилка може да ви овозможи со различни осветлување агли.LED светилка има прилагодливи функција, така што светилка глава може да се ротира до 180 степени нагоре слободно и база може да се ротира за 90 степени и навалена 120 степени,тоа може да ги исполни вашите секојдневно бараат.Во прилог, кога власта не е прекината, светилка може да се сети на боја и светлина, кој се користи за последен пат.MEILEYII Биро Светлина употреба на подобар квалитет на LED светилки да се донесе вие или вашите пријатели не-треперење и природата на светлината уживање,да се избегне оштетување на очите.Тоа е внимателен подарок за претпоставените и деца.MEILEYII е една продавница со многу видови на табела светилки.Тоа е нашата најголема чест да ви обезбеди со меки и удобни осветлување услуги.Се надевам дека ќе може да се најде на маса светилка погодна за вас тука.

Карактеристики на понудата

Слични понуди