.

.

Индустрискиот Метален Кафез Ѕид Sconce - VICNIE Гроздобер Farmhouse Ѕид Светилка, 180 Степен Прилагодливи Ѕид Осветлување Тела, Мат Црна Заврши со Seeded Стакло Абажур, TXB-001

Индустрискиот Метален Кафез Ѕид Sconce - VICNIE Гроздобер Farmhouse Ѕид Светилка, 180 Степен Прилагодливи Ѕид Осветлување Тела, Мат

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

【Гроздобер Индустриски стил】Направена од метал, црна ѕид sconce карактеристики кружни backplate, блек метал кафез кој е издржлив и ' рѓа-отпорни, со seeded стакло сенка дискови дом на гроздобер се чувствуваат. 【180°Прилагодливи Агол】Ѕидот Светилка функција 180-степен прилагодливи вртливата со внатрешна заби.Оваа hardwired тела може да се монтира нагоре или надолу за да одговараат на вашите специфични потреби, исто така може да се користи како pendant светлина. 【Широка Примена】Димензија : 6.3"(L)*6.3"(W)*14"(H) .VICNIE ѕид lantern е совршен за спална соба, дневна соба, купатило, студија соба, работилница, кафуле, ресторан, farmhouse, или било кој други места. 【Сијалица Барање】Овој ѕид осветлување тела поддржува било LED/CFL/Lumiled или други помалку од 100 W лампи со E26 База (Светилки НЕ се Вклучени).Поддршка dimmable или не-dimmable светилки. 【Гаранција】Тоа е ETL наведени со 3-годишна гаранција. 100% замена или рефундирање за било кој квалитет на проблемот.Ако имате било какви прашања со гроздобер ѕид светлина, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на понудата

Слични понуди