.

.

DIFFLIFE Вакуум Кригла за деца Симпатична Shofar Термос 2019 Нови Нерѓосувачки Челик Топло Шише за Вода Патуваат Првенство(Сина), YUNDA, YUNDA, YUNDA, YUNDA

DIFFLIFE Вакуум Кригла за деца Симпатична Shofar Термос 2019 Нови Нерѓосувачки Челик Топло Шише за Вода Патуваат Првенство(Сина),

DEN 391.92

Количина на стоки
Достапно

Здрава & уживаат во животот : симпатична мачка Кафе Кригла е направен од не-токсични BPA-free пластика & храна-одделение 18/8 нерѓосувачки челик.Тоа нема да трансфер смрдеата на следниот пијалок.Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик:во голема мера супериорна 18/8 храна одделение од нерѓосувачки челик, тоа никогаш не ќе го оставам некој метален вкус или ' рѓа.Да се избегне вкус на течности за да се промени (како чај, кафе и сок).Изолација : со своите Двапати Ѕид Вакуум изолирани технологија, течности остане топла до 6-8 часа, и ладна до 12-16 часа.Најдобрите подароци за децата : лесно да се носат за надворешна патуваат или во училиште.Симпатична дизајн со мачка шема и добар квалитет се совршени за роденден подароци, Божиќ, забава партија прослава активности.Определба : 100% задоволство ве Молиме да се чувствуваат слободни да не Контактирате ако имате било какви загриженост за оваа точка.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви ветувам пријатно шопинг искуство.Производ details High Квалитет Thermos Equipped со сигурност заклучување, двојно осигурување.Еден копчето за отворање.Вода, протекување-доказ дизајн.Држи вашиот пијат топла за 6-12 часа.Капацитет : 500ml Compatible со : Патување, Отворено, Канцелариски Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на слики го покажува , ве молиме изберете ја вашата омилена color Products Пакување : Кутија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди