.

.

Мајстор за Заклучување TUO0405 Лале Премин Вратата Knob, Антички Месинг

Мајстор за Заклучување TUO0405 Лале Премин Вратата Knob, Антички Месинг

DEN 520.08

Количина на стоки
Достапно

Лале стил вратата knob е најдобар се користи за не-дел за внатрешни работи апликации, како на пример во сали или плакари.Оваа врата knob нуди ANSI Одделение 3 перформанси за внатрешни работи, не-заклучување апликации.Античкиот месинг заврши дава елегантен изглед.Шест-пат прилагодливи latch одговара на сите врати со 2-3/8 во. (60 mm) или 2-3/4 во. (70 mm) backset, плоштад, заоблени агли или вози-во.Вклучува една не-заклучување лале вратата knob.Опис на производот Господар Заклучување TUO0405 карактеристики на лале стил вратата knob со шест-пат прилагодливи latch да ги собере сите врати со 2-3/8 во. (60 mm) или 2-3/4 во. (70 mm) backset, плоштад, заоблени агли, или вози-во.Оваа врата knob нуди ANSI Одделение 3 перформанси за внатрешни работи, не-заклучување апликации.Античкиот месинг заврши дава елегантен изглед.Десет години Ограничена Гаранција дава мир на умот од сосем ќе знаат и можат да веруваат.Од Производителот На Silva Bond антимикробна заштитени завршница на овој Лале Knob Сала & Плакарот Lockset е докажано дека може да биде многу ефективен во контрола на бактериите, мувлата и mildew на површини.Независна лабораторија за тестирање потврди ефикасноста на овој долготраен и издржливи завршница.Мајстор За Заклучување Не.TUO0405 карактеристики на лале стил knob со шест-пат прилагодливи latch да ги собере сите врати со 2-3/8in или 2-3/4in backset, плоштад, заоблени агли, или вози-во.Оваа knob нуди ANSI Одделение 3 перформанси за внатрешни работи, не-заклучување апликации.Античкиот месинг заврши дава елегантен изглед.Десет години Ограничена Гаранција дава мир на умот од сосем можете да им верувате.

Карактеристики на понудата

Слични понуди