.

.

Бела Бања Суета Кабинет Огледало Рамка

Бела Бања Суета Кабинет Огледало Рамка

DEN 2292.00

Количина на стоки
Достапно

Од суштинско значење Домашна Бела Бања Кабинет Додава Убавина и Функцијата на Вашиот Дом, Кога станува збор за клучно за вашиот дом, бидете сигурни да се стави оваа Суштинска Домашна бела бања кабинет со огледало на вашата листа.Секогаш може да се користи повеќе простор во вашиот дом, особено во бањата.Овој кабинет нудат две полици зад убава огледува врата која може да се одржи вашиот секојдневен essentials, од шминка и toiletries на лекови и прва помош предмети-работи што треба да ја добиете вашата раце на лесно.Ова Суштински Домашна бела бања кабинет е завршена во прекрасни, чисти, јасни вајт, кој ќе изгледаат неверојатно на секоја боја на ѕид, од бледо пастели да темен јаглен сива или со Виолетови и сето она помеѓу.Тоа, исто така, има декоративен врвот потсетува на круната на калапи, метал се повлече knob и огледало на надвор од кабинет вратата.Лесно да се соберат и се одличен прилог на секоја соба.За убавина и функција за вашиот дом, со овој Суштински Домашна бела бања кабинет со огледало ќе изгледаат одлично во вашата бања Бело дрво заврши за чисти, јасни се погледне Дава многу потребната меморија за бања essentials Кабинет со врата обезбедува затворени складирање со еден фиксен полица и еден прилагодлива полица Огледало на предната страна на кабинет вратата Декоративен венец, лиење врвот Метал knob за рака, се повлече отворете Лесно да се соберат Димензии : 19.5"W X 6.5"D X 21.6"Х.

Карактеристики на понудата

Слични понуди