.

.

1Pcs Патување Четка за заби Првенство Мултифункционален Пченица Труп Миење Гаргара Првенство Преносни Бизнис Патувања Корисна Патување Паста за заби Случај Носите?

1Pcs Патување Четка за заби Првенство Мултифункционален Пченица Труп Миење Гаргара Првенство Преносни Бизнис Патувања Корисна Патување

DEN 231.60

Количина на стоки
Достапно

Материјал : пченица труп;Големина : 8.3 cm(дијаметар)*20.1 cm(висина);1 buc по ред.Издржливи&Преносни : Тоа е здрав и нема лесно да се скрши по паѓа на земјата.И тоа е толку лесни што може да се носи насекаде.Се однесува на притисок копчето врска, можат да бидат поставени две четки за заби, со паста за заби и мал чешел.Многу удобен,преносни,лесен за употреба,Одлична за патување и кампување.Одржување на вашиот заб четки хигиенски исправна и чиста.Житни слама материјал, здрава заштита на животната средина, biodegradable.Пакет Содржина : 1 Pcs Четка за заби случај.

Карактеристики на понудата

Слични понуди