.

.

Balacoo Аквариум Divider Изолација Одбор Риба Резервоарот Пластични Одгледување Мрестилиштата Divider со Вшмукување Чаши за Мешан Одгледување

Balacoo Аквариум Divider Изолација Одбор Риба Резервоарот Пластични Одгледување Мрестилиштата Divider со Вшмукување Чаши за Мешан

DEN 549.60

Количина на стоки
Достапно

Seperates агресивни риба, одгледување на риби или фрај.Иглички кои имаат мрежа и страна/врвот пруги заедно.Seperates риба без дополнителни filteration или греалка е потребно.Вшмукување чаши кои се закачите на divider на врвот и на дното на аквариумот.Можете лесно може да се подели на вашиот резервоар во неколку прегради за користење на овие divider загради.Ова го одделува од различни риба, раси и го спречува риба од соочување.Description Aquarium Резервоарот Divider веднаш го еден резервоар во две, обезбедување на посебна област за риба или за одделување на груб риба од мирен tankmates.Лесен-за-инсталирајте јасно екрани се овозможи целосна грејач циркулацијата и неограничен филтрација.Карактеристики - Боја : Црна.- Материјал : Пластика.- Димензии : 40 х 30 х 2 см.- Seperates агресивни риба, одгледување на риби или фрај.- Иглички кои имаат мрежа и страна/врвот пруги заедно.- Seperates риба без дополнителни filteration или греалка е потребно.- Вшмукување чаши кои се закачите на divider на врвот и на дното на аквариумот.- Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект,се следи светлината,прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Including1 x Divider.

Карактеристики на понудата

Слични понуди