.

.

BloomingJS за Insta 360 Еден X Батеријата Универзална Двојна Држачи за Батерии Акција Камера Додатоци Камера Додатоци комплет

BloomingJS за Insta 360 Еден X Батеријата Универзална Двојна Држачи за Батерии Акција Камера Додатоци Камера Додатоци комплет

DEN 1600.80

Количина на стоки
Достапно

Погоден за Insta 360 ЕДЕН X Батеријата.LED светлина се претвора во ЦРВЕНО кога полнење и ЗЕЛЕНА кога се заврши.Батерии и полнач се целосно да се декодира и на компатибилни со камера.Изграден со повеќе коло заштита (над-полнење, кратки-коло, висока температура, и пренапонска заштита).Наполнете една, како и еден пар.За Insta 360 Еден X Батеријата Универзална Двојна Држачи за Батерии Акција Камера Додатоци камера додатоци kit Features : Погоден за Insta 360 ЕДЕН X Battery Batteries и полначот се целосно да се декодира и на компатибилни со камера.Наполнете една, како и еден пар.LED светлина се претвора во ЦРВЕНО кога полнење и ЗЕЛЕНА кога се заврши.Изграден со повеќе коло заштита (над-полнење, кратки-коло, висока температура, и пренапонска заштита).Спецификација : Големина : 5x3x9cm/1.97x1.18x3.54inches Package Вклучува : 1x Charger1x Charging Cablenote : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на понудата

Size:
5x3x9cm/1.97x1.18x3.54inches
Package Includes:
1xCharger
1xCharging Cable :
note:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Слични понуди