.

.

NAOEVO 20 инчи 420W Место Поплава LED Светло Бар Криви Strobe Жолто Бела,7 LED Светло Бар, 6 Режими Меморија Функција

NAOEVO 20 инчи 420W Место Поплава LED Светло Бар Криви Strobe Жолто Бела,7 LED Светло Бар, 6 Режими Меморија Функција

DEN 1202.40

Количина на стоки
Достапно

[6 Лесни Начини за мулти повод/weather] - можете да sitch тоа помеѓу бела/жолто/white & килибар/бела strobe/amber strobe/ white & килибар strobe според возење повод или времето. [Водоотпорен & прашина-доказ] -Naoevo Возење Работа Светлина, направен со умре-фрлија алуминиумски домување, да стигне до IP68 водоотпорен.Во споредба со другите материјали, имаат подобро водоотпорен и прашина-доказ ефекти, нема потреба да се плашиме од тешките временски услови, како што се бурна,дождлив или снежните. [Комбо Зрак Светлина бар] - на самото Место поплава комбо зрак дизајн за широко распространета и долги осветлување.го намалува патот хазард во слепата точка.совршен за off-road возење во текот на ноќта. [Широка Примена] - Погодна за разни Off Road/ Џип/ SUV/ ATV/ UTV/ Камион/Брод/Голф Количка/Трактор со DC 9 V-30 V.Светлината бар ќе биде совршено да се користи како off road светлина, работа светлина, магла светлина, возење на светлина итн. [NAOEVO Поддршка] -1 Година Гаранција & 24-час по-продажбата на услугата, Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со нас преку, ние ќе ви ги даде најдоброто решение.

Карактеристики на понудата

Слични понуди