.

.

Расклопна Нога Впива Бања Слив, Расклопна Нога Бања Слив, Расклопна СПА Педикир Кофа, Водоотпорен Преносни Нога Када Торба како Патување Нога Бања Риболов Кофа Кам?

Расклопна Нога Впива Бања Слив, Расклопна Нога Бања Слив, Расклопна СПА Педикир Кофа, Водоотпорен Преносни Нога Када Торба како Патување

DEN 328.56

Количина на стоки
Достапно

КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : На надворешниот слој на Расклопна Нога Впива Бања Слив е изработен од полиестер, и на внатрешниот слој е направен од PEVA водоотпорен материјал, кој е поудобно и мазна на допир, и има водоотпорни и отпорни на абење дизајн.Не ќе бидат деформирани под висока температура и да нема течење на вода во употреба.ШИРОКА ПРИМЕНА : : Расклопна Нога Бања Слив може да се користи како туристички нога бања, риболов кофа, кампување или пикник, пешачење вода, сад, итн.Исто така погоден за миење на лице, за перење алишта, за перење на рацете, миење на зеленчукот и овошјето, миење садови, носејќи вода, бизнис патување, или чување на работите во затворени простории и на отворено.Нашите преносни нога слив ви овозможува да уживате во подножјето бања на било каде.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : На Расклопна СПА Педикир Кофа не е толку голема и тешка како традиционален нога бања, мала тежина и малата големина кога укината и удобен за вас да се носат.Тоа е компактен и лесно да се стави во вашиот ранец или куферот.БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : Преносни Нога Када Торба е отпечатена со животински и други обрасци, водата базирани печатење, безбедно, не-токсични и мирис и можат да се користат со доверба.Постои мал ринг на дното на водата и на сад, кој е погоден за вас да се прелива вода, висат и се суши брзо по употребата.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Преклопната Нога Впива Када е до 21 литри при полно оптоварување, и здрав најлон се справи ви овозможува лесно да носат вода.Единствен конец, уредни шиење, не е лесно да се изгубат тема, добра цврстина, убава и издржливи.Функција : 1. Користиме Високо Квалитетни Материјали : Надворешен слој е направен од полиестер, и на внатрешниот слој е направен од PEVA водоотпорен материјал, кој е поудобно и мазна на допир, и има водоотпорни и отпорни на абење дизајн.Имајте исправена по полна со вода за да се спречи фрлање. 2. Преносни Патување : Нога када кеса не е толку голема и тешка како традиционален нога бања, мала тежина и малата големина кога укината и удобен за вас да се носат.Ако вашите нозе се уморни, откако ќе излезе, впива нозете во топла вода е одличен начин да се опуштите. 3. Безбедно Да се Користи : Укината нога впива када е отпечатена со животински и други обрасци, водата базирани печатење, безбедно, не-токсични и мирис и можат да се користат со доверба.Постои мал јаже круг на дното на водата и сад да се направи полесно да се прелива вода, висат и се суши. 4. Голем Капацитет И да се Справи : Капацитет е до 21 литри при полно оптоварување, и здрав најлон се справи ви овозможува лесно да носат вода.Прецизната изработка со силна носивоста, силна издржливост, поудобно да се носат. 5. Широк Спектар На Апликации : Може да се користи како туристички нога бања, риболов кофа, кампување или пикник, пешачење вода, сад, итн.Нашите преносни нога слив ви овозможува да уживате во подножјето бања на било каде.Спецификација : Предмет Тип : Расклопна Нога Впива Бања Слив Материјал : Полиестер, PEVA Големина : Прибл. 32 x 22cm/12.6 x 8.7 во Употреба : Впива нозе, за перење алишта, пикник, риболов Пакет Листа : 1 x Виткање Кофа 1 x Складирање Торба Забелешка : ве Молиме овозможи грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Collapsible Foot Soaking Bath Basin
Material:
Polyester, PEVA
Size:
Approx. 32 x 22cm/12.6 x 8.7in 
Uses:
Soaking feet, washing clothes, picnic, fishing
Package List:
1 x Folding Bucket :
1 x Storage Bag :
Note:
Please allow error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Слични понуди