.

.

12V 44 Led Задни Светилка Опашка Светла За GMC W Серија Isuzu Елф Камион НПР NPR-HD NKR NHR NRR FSR FRR 1984 - Taillight Собрание (Водоотпорен ниво IP66)

12V 44 Led Задни Светилка Опашка Светла За GMC W Серија Isuzu Елф Камион НПР NPR-HD NKR NHR NRR FSR FRR 1984 - Taillight Собрание

DEN 1583.76

Количина на стоки
Достапно

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. . 1 Пар (Задна Лева +Задното Десно).SMD LED.Светлината себе е sealedand жици кои доаѓаат од задниот дел на светлината се запечатени со силиконски премногу.опашката светилка , опашка светлина , заден светилка. 12 V.Одговара за 95-04 ISUZU FRR, 85-96 FSR, 1985-2015 НПР NPR-HD/КУТИЈА NQR 05 NRR.

Карактеристики на понудата

Слични понуди