.

.

RunningBear Christma Перење Кошница за Перење Облека Попречи - Среќен Божиќ Црвено CollapsiblLaundry Забавува Облека Корпа за Играчки

RunningBear Christma Перење Кошница за Перење Облека Попречи - Среќен Божиќ Црвено CollapsiblLaundry Забавува Облека Корпа за Играчки

DEN 1480.80

Количина на стоки
Достапно

★【Трајни Материја】 : Нашата перење tote е направен од висок квалитет на оксфорд ткаенина, внатрешна црна ЈП Оксфорд ткаенина водоотпорен слој се подебели од обичните кошница на пазарот, лесен и погоден за носене. ★【Голем Капацитет】 : Голема големина перење tote 12.6 X 11 X 22.7 инчи, што е доволно да содржи недела 's вредност на валкани clothesit, па вие не мора да одат на th Laundry соба често.Без разлика дали тоа е валкана облека, постелнина или играчки,тоа исто така ви обезбеди најдобра организациска помош. ★【Поудобно】 : Ова перење tote имаат две рачки за шиење од секоја страна, стилски и издржлив.Кога ќе nee Laundry, можете лесно да ги собереш на рачки и го однесе далеку, нема потреба да се движат облека.На доволно weightin ЈП одбор во дното е добро за стабилност, тоа може да застане исправен , нема повеќе досадни колабира. ★【Време на испорака】 : Стандард превозот за 25-35days., забрзана испорака за 8-12days. ★【Можете Да Добиете】 : Висок квалитет на персоналните сопствени перење кошница, 30 дена од денот на грижете се-слободни и нашите најискрено благослов на вас.Совршена Големина за големината на овој Среќен Божиќ Re Laundry кошница е 12.6 X 11 X 22.7 инчен (32 L*28 W*57.5 Hcm).Ве молиме проверете ја големината внимателно пред да ги купите.Издржливи Материја Висок квалитет на оксфорд ткаенина, не ќе солза, како и други производи на пазарот.Внатрешниот црна ЈП Оксфорд ткаенина водоотпорен слој, лесно да се мијат и чистат, само едноставна избрише по секоја употреба.Хуманизирано Дизајн ЈП плоча поддршка на дното на th Laundry кошница зголеми доволно тежина и стабилност, и лесно да се застане, дури и ако тоа е празен , нема повеќе досадни колабира.Лесно Да се Носат Две издржливи се справува прави забавува лесно да транспорт и назад до laundromat.Foldabl Laundry Кошница Foldabl Laundry кошница е совршен за компактен складирање.Се тресат тоа рамен кога го користите и место каде што е потребно, може да се свитка во аголот кога не е во употреба.Повеќе Usesb Thi Laundry кошница е одличен производ за чување облека, играчки и бебе производи и дребулии.Тоа одлично да се користи во вашата спална соба, го користите во вашиот bedroom Laundry соба, бања и дете соба, итн.Купи Со Доверба Ние ви обезбеди со најголем број на пристапни цени и најдобар квалитет на производи.Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме контактирајте не по е-пошта, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Карактеристики на понудата

Слични понуди