.

.

Убава Снег Канцелариски Налепница Снег Декорација Налепница Бележник Излет Дневник Етикета 50Pcs

Убава Снег Канцелариски Налепница Снег Декорација Налепница Бележник Излет Дневник Етикета 50Pcs

DEN 691.20

Количина на стоки
Достапно

★[Високо-квалитетни материјали] Сите наши налепници се направени од високо-квалитет на винил ПВЦ.Лесно да се залепи, може да се отстрани, не оставајќи траги.Безбедно, не-токсични, сонце-доказ, прашина-доказ, и водоотпорен!Количината е доволна за да ги задоволи вашата декорација потреби. ★[Широко се користи] Оваа налепница може да биде поставено на лап-топ компјутери, suitcases, скејтборди, фрижидери, гардероби, ѕидови, гитари, автомобили, мотоцикли, велосипеди, итн.Совршена декорација на вашата соба и да било мазна објекти. ★[Лесен за употреба] Купи налепници, чистење на површината, извади хартија, да ги прилагодите на вашите објекти по волја, нека вашата личност сјај!Ве молиме имајте во предвид : овие цртан филм налепници не се погодни за тешки и нерамни површини. ★[Изненадување Подарок] Нашата разни графити налепници се вистинскиот избор за вашите пријатели и деца.Кога ќе примите овој дар, јас верувам дека тие ќе бидат многу среќни и возбудени.Совршена анимација налепница за партиски материјали, партија подароци, награда на топ листите, мотивациони налепници, оваа боја се меша налепница е специјално дизајниран за аниме љубовници.Ова е најдобриот подарок за аниме љубовници (ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година Ева, роденденски подароци, итн.).Ќе се пофали!. ★【Исклучителна пакување】Нашите налепка на пакувањето е дизајниран од страна на нашите професионални дизајнери.Тоа е издржлив, шарени и убави на изглед.Сите налепници се 100% сосема нов.Ќе добиете моделот можете да го видите во сликата.Не случајно испорака, без копии.br>Нема потреба да се повторува : сите налепници во пакетот се уникатен и различен од другите налепници.Ние гарантираме дека клиентите ќе добиете точниот производ што е прикажано на сликата.На налепницата е лесно да се држиме или кора од надвор.Уште поважно, нема остатоци.Погодна за внатрешна и надворешна употреба.Ние и ветуваме дека сите налепници се изработени од еколошки материјали.Сите налепници се направени од високо-квалитет на винил ПВЦ.На налепници се водоотпорни и dustproof. : Секој налепница е совршено намали според обликот и големината.Користење на висока прецизност и технологија на печатење, моделот е прецизен и јасно ја Исчистите површината пред употреба.Отстранување на лепило на грбот и притиснете лесно да се користи директно.Мора да се користи на мазни површини и објекти.Тоа е добар подарок за децата.Не налепници кои децата ќе ги одбие!Апликацијата опсег е многу широк.Декорација на лаптопи, компјутери, песна со кола/тастатури, kettles, scrapbooks, огледала, тетратки, дневници, suitcases, скејтборди, велосипеди, автомобили и нешто што може да се замисли.Совршен задоволство гаранција : купите вашиот налепници, чистење на површината, се држи на налепници, а потоа користете ја вашата имагинација да се создаде дела веднаш!Услугата гарантира : задоволството на клиентите е нашиот најголем мотивација, ако имате било какви прашања во врска со оваа налепница на пакувањето ,ве Молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на понудата

Слични понуди