.

.

BCXXKJ Quilling Алатки Висока Цврстина DIY Производство Совршен за Полнење Paper Quilling Сет за Почетници

BCXXKJ Quilling Алатки Висока Цврстина DIY Производство Совршен за Полнење Paper Quilling Сет за Почетници

DEN 2176.80

Количина на стоки
Достапно

Доволно Алатки : Quilting алатка комплет содржи различни видови на алатки за да се задоволат вашите разни потреби во DIY бизнис картичка печатење на проектот.Електричен хартија за pen може да се направи полесно за вас да ја ротирате хартија, направи поудобно да се одржи и да ви помогне.Складирање Кутија : Погодно за чување на вашите белешки, алатки и мали и полу заврши ракотворби за да се избегне загуба.И тоа е направен од дебела пластични материјали, кои се многу издржливи.Висок Квалитет на Хартија : Висока цврстина направи вашиот проект повеќе домот.Различни бои може да трае долго време и нема да исчезнат.Совршен за Полнење : повеќето комплетна хартија за полнење.Особено електрични дупчиња хартија возен pen може да ви помогне да се тркалаат хартија во неколку секунди.Добра Алатка за Почетници : Посветам на свој или на децата хоби.Тоа може да се користи за наставниците прирачникот настава или родителот на детето на интеракција.Слично на тоа, правење на вашиот сопствен ракотворби за вашиот љубовник и семејството е исто така многу интересна алатка.Спецификација : Предмет Тип : Quilling Алатки Главни Материјали : Хартија, Пластика, Метал Батерија за Електрична Пенкало : 2 x AAA Батерии (Превезува Без Батерија) Цел : DIY Хартија Занаети Пакет Листа : 1 x Електрични Пенкало 500 x Лизга 1 x Шише 1 x Пинцети 1 x Хартија Пенкало 1 x Брановидни Shaper 1 x Ликвидација Диск 1 x Подготовка Чешел 40 x Мушка Игла 1 x Хартија Образец 20 x Метал Бар 1 x Складирање Кутија Забелешка : Превезува без батерија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди